Vi på KIFAB

Mats Marie

Mats Karevi

Försäljning/Inköp

0300-56 82 96

0708-68 54 88

mats@kifab.se

Marie Karevi

Butiksansvarig

0300-56 82 84

0733-56 91 00

marie@kifab.se

Sofie Sofie

Sofie Karevi

Butik

0300-56 82 93

sofie@kifab.se

Ida Espling Ek

Butik

0300-56 82 87

ida@kifab.se

Per Mauritz

Per Söderhjelm

Försäljning

0300-56 82 94

0708-16 93 42

per@kifab.se

Mauritz Lidback

Försäljning

0300-56 82 95

0737-50 05 46

mauritz@kifab.se 

Linda

Linda Svalin

Försäljning

0300-56 82 92

0707-55 68 55

linda@kifab.se

Vi söker innesäljare!

Läs mer på https://www.kifab.se/jobb

Åse Daniel

Åse Ek

Ekonomiansvarig

0300-56 82 83

ase@kifab.se

Daniel Forsberg

Lager

0300-56 82 88

lagret@kifab.se

Du har en gammal webbläsare!

Uppdatera din webbläsare för en bättre upplevelse.

×